Skip to main content
Information om booking/ombooking

Coronavirus/Covid-19


Hvis du ønsker at booke/eller ombooke kan du se vilkårene her:

Arrangementer/kurser hos All About Cooking er at betragte som lukkede, private arrangementer, hvortil der ikke er offentlig adgang. Vi sørger som altid for et højt niveau af rengøring og hygiejne. Alle kontaktpunkter som håndtag, låger, kontrolpaneler/-knapper m.v. er desinficeret inden arrangementet påbegyndes.

Forud for alle arrangementer fremsendes en række særlige informationer om afvikling m.m.

Hvis et booket kursus/arrangement for nuværende må aflyses på grund af Covid-19 og Statsministeriets og/eller Sundhedsstyrelsens deraf følgende anvisninger, er AAC indstillet på at indgå aftale om gennemførelse på et senere tidspunkt inden for 3 måneder. 

Hvis vi i henhold til den indgåede aftale er berettiget til fuld betaling, er vi ligeledes indstillet på kun at modtage 50 % af deltagerbetalingen med en betalingsfrist på 8 dage fra fakturadato og siden en indbetaling af de resterende 50 % i forbindelse med arrangementets gennemførsel. Øvrige ombookinger/aflysninger følger de gældende aflysningsregler. Klik på linket til handelsbetingelser herunder.

Hvis situationen vedrørende Covid-19 stadig er uafklaret, når den nye dato nærmer sig, indgås en ny aftale om dato for gennemførsel af kurset/arrangementet.

Se vore samlede handelsbetingelser her


Har du spørgsmål eller ønsker du yderligere oplysninger om vilkårene for en reservation nu eller ude i fremtiden, så er du velkommen til at kontakte os direkte…

Gastronomiske oplevelser

Lokalerne


Vores lokaler egner sig perfekt til teambuilding eller kundearrangementer med madlavning. De er eksklusivt indrettet med de bedste hvidevarer fra Gaggenau og Siemens.

Køkkenet er superlækkert og monteret med Quooker Twin Tab i alle vaske. Bordpladerne er i corian og amerikansk eg og selve maden laver I på den 4,5 m lange og 1,6 m brede kogeø, der altsammen er produceret af Mølballe. Køkkenudstyret er alt det bedste fra bl.a.Kitchen Aid, Magimix og Mauviel. Tallerknerne er naturligvis de lækre fra Pillivuyt smukt akkompagneret af italienske Bormioli glas.